CNC-schermprinter voor flessen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Dongguan China |
| Merknaam: | SENNY |
| Certificering: | CE SGS |
| Modelnummer: | SRS1669 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | multiplex pakket |
| Levertijd: | een maand |
| Betalingscondities: | TT of LC |
| Levering vermogen: | 10 stks/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
Productomschrijving
CNC-zeefdrukker met feeder en IR-uitharding voor babyflesjes en drinkbekers, 1-6 kleuren
- Het model is geschikt voor het bedrukken van thermohardende inkten in verschillende kleuren op plastic, metalen, glazen voedingsflessen en waterflessen in diverse vormen.
- De machine maakt gebruik van digitale servo-aandrijving om verschillende functies en bedrukkingen te voltooien, en kan eenvoudig 360 graden bedrukking van producten in verschillende vormen realiseren.
- De machine heeft een geïntegreerde draaitafelstructuur. en het product wordt in één mal naar verschillende werkstations gedraaid om de functies van voeden, positioneren, oppervlaktebehandeling, bedrukken, uitharden en lossen te realiseren. Het product is niet gemakkelijk te slijpen en de afdruknauwkeurigheid is zo hoog als ±0,1 mm.
- De machine kan worden uitgerust met een inspectiefunctie voor eindproducten om ongekwalificeerde producten om te leiden in plaats van handmatige inspectie.
- De invoerband kan rechtstreeks worden aangesloten op de flesproductieapparatuur, of het kan worden aangesloten op de automatische flesontwrikkelaar in plaats van handmatige invoer.
- Na het bedrukken komt het eindproduct via de manipulator in de maximale droogoven van 120°C en bakt 10 minuten om een grondige uitharding te voltooien.
Technische specificaties
| Specificatie/Model | SRS1669-IR8640 |
| Drukwerk kleur | 6 |
| Station | 16 |
| Drukwerk snelheid | Tot 40 stuks/min |
| Diameter van 360° | 13-65mm |
| Hoogte van fles | 20-220mm |
| Drukwerk lengte | 200mm |
| Drukwerk hoogte | 120m |
![]()
![]()
![]()



