15M/Min 4KW Hulpapparatuur UV-uithardingsmachine voor platte flessen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Dongguan Guangdong China |
| Merknaam: | SENNY |
| Certificering: | CE SGS |
| Modelnummer: | UV200F |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | multiplex pakket |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 stcs/jaar |
|
Gedetailleerde informatie |
Productomschrijving
Hulpmiddelen voor UV-inkthardingsapparatuur voor het schermdrukken van platte flessen
Technische specificaties
| Modus | UV200F |
| Afmetingen van het product | B380 mm x H150 mm |
| Max. behandelingssnelheid | 15 M/min |
| Vermogenspanning | 380 V 50 Hz |
| Energieverbruik | 4 kW |
| Lampvermogen | 3 kW |
| Afmetingen | L2100 × B660 × H1700 mm |
Toepassing:
Deze machine wordt voornamelijk gebruikt voor UV-inktverharding van platte producten zoals wasmiddelen, cosmetica, medicijnen, voedsel en decoratieve producten
1De transportband met unieke staalplaatversterking zal de goederen niet schrapen en de levensduur van de machine is langer.
2Het heeft een geïmporteerde motor met verstelbare snelheid en is uitgerust met een hoogwaardig UV-uitlaatkoelsysteem.
3. UV-lamp geïmporteerd uit de VS, met een lange levensduur en uitstekend verhardend effect.
![]()



