8 stations 2000 stuks/uur Volledig automatische schermdrukmachine 600x250 mm
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Dongguan Guangdong China |
| Merknaam: | SENNY |
| Certificering: | CE SGS |
| Modelnummer: | SL268 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | multiplex pakket |
| Levertijd: | een maand |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 20 STKS/jaar |
|
Gedetailleerde informatie |
Productomschrijving
Multi-Color Buckets Volautomatische Zeefdruk Machine 1-8 Kleuren
Deze machine is speciaal ontworpen voor het bedrukken van plastic emmers van 1L tot 5L.
1. Minder gereedschap, eenvoudige bediening, weinig onderhoud en hoge nauwkeurigheid. Kleur-naar-kleur registratienauwkeurigheid.
2. Bestuurd door PLC en touchscreen display, met diverse monitorsystemen om de machine stabiel en veilig op hoge snelheid te laten draaien.
Technische Specificaties:
| Max. Bedrukbaar Oppervlak | L600mm x B250mm |
| Emmer Diameter | 100mm tot 300mm |
| Max. framegrootte | L800mm x B400mm |
| Max. afdruksnelheid | tot 2000 stuks/uur. |
![]()



