SGS Plastic Bottle Printing Machine, 20 stuks/min Rotary Screen Printing Equipment
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Dongguan China |
| Merknaam: | SENNY |
| Certificering: | CE SGS |
| Modelnummer: | SRS1669-DR6C |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | multiplex pakket |
| Levertijd: | een maand |
| Betalingscondities: | T/T en LC |
| Levering vermogen: | 10 stks/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
Productomschrijving
Automatische hete stempelmachine warmteoverdracht en 4-kleuren zeefdrukker servoaandrijving voor complexe flesvormen
Technische specificaties (Hoeveel kleuren kunnen worden bedrukt met deze servoaangedreven roterende zeefdrukmachine?)
| Model | SRS829-D | SRS1033-D | SRS1249-D | SRS1669-D | SRS829-DR | SRS1039-DR | SRS1249-DR | SRS1669-DR |
| Drukstations | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 |
| Productdiameter | Onregelmatige vormen 20-100 mm | cilindrisch 20-100 mm |
| Drukkerij snelheid | Tot 45 stuks/min |
| Max. drukgebied | L250 mm X B160 mm |
| Producthoogte | 250 mm |
| Luchtdruk | 6-7 bar |
| Vermogen | 380V 50/60HZ |
Toepassing:
De machine is een multifunctionele roterende meerkleurige zeefdrukmachine. Het wordt voornamelijk gebruikt voor het afdrukken van patronen en woorden op cilindrische plastic flessendoppen, cilindrische glazen buizen, cilindrische wijnflessendoppen, buisproducten, aanstekers, rubberen buizen, polywood, lippenstift, platte oppervlakken enzovoort. Kenmerkend door eenvoudige bediening, nauwkeurige positionering, hoge automatisering en snelle afdrukken.
Kenmerken:
1. Minder gereedschap, eenvoudige bediening, weinig onderhoud en hoge nauwkeurigheid. Hoge kleur-naar-kleur register nauwkeurigheid.
2. Bestuurd door PLC en touchscreen display, met diverse monitorsystemen om de machine stabiel en veilig te laten draaien op hoge snelheid.
3. Afhankelijk van de kenmerken van de producten kan deze machine worden uitgerust met diverse functies zoals
Verticale of horizontale aan- en afvoer van het artikel,
Oriëntatie,
Antistatisch apparaat,
Vlam voorbehandeling,
Automatisch voor- en hoofdregister,
Geen artikel, geen afdruk,
Conventioneel UV- of LED UV-uithardingssysteem, enz.
Optionele integratie van verschillende verwerkingen, d.w.z. hete stempelunit, etikettering, warmteoverdracht en vernissen.
Schermverwarming voor thermoplastische inkten.
Alle componenten zijn van Duitse, Amerikaanse en Japanse makelij om de machinekwaliteit en stabiliteit van het afdrukken te garanderen.
We kunnen de machine aanpassen aan speciale producten.
UV-uithardingsapparaat
![]()
Afdrukvoorbeelden
![]()



