6 station 25 stuks/min Multicolor schermprinter ISO voor kap
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Dongguan China |
| Merknaam: | SENNY |
| Certificering: | CE SGS |
| Modelnummer: | SRS1669-D6C |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | multiplex pakket |
| Levertijd: | een maand |
| Betalingscondities: | T/T en LC |
| Levering vermogen: | 10 stks/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
Productomschrijving
CE ISO Multikleur Zeefdruk Machine Servo Aandrijving Voor Complicated Vormen van Flessen, Doppen, Potten
Toepassing:
Deze machine is een multifunctionele roterende meerkleurige zeefdruk machine. Het wordt voornamelijk gebruikt om patronen en woorden te printen op onregelmatige flessen, doppen en potten. Bijvoorbeeld, plastic flessendoppen, conische kolven, crèmepotten enzovoort.
Kenmerken met eenvoudige bediening, nauwkeurige positionering, hoge automatisering en snelle printprestaties.
![]()
Kenmerken:
Servo-aangedreven machine. Geen tandwielen nodig.
Max. 6 kleuren printen.
Tolerantiecontrole: binnen 0,2 mm
Max. snelheid: 45 stuks per minuut.
Technische Specificaties
| Model | SRS829-D | SRS1033-D | SRS1249-D | SRS1669-D | SRS829-DR | SRS1039-DR | SRS1249-DR | SRS1669-DR |
| Printstations | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 |
| Product diameter | Onregelmatige vormen 20-100 mm | cilindrisch 20-100 mm |
| Printsnelheid | Tot 45 stuks/min |
| Max. printoppervlak | L250mm X B160mm |
| Producthoogte | 250mm |
| Luchtdruk | 6-7 bar |
| Vermogen | 380V 50/60HZ |
Mechanische Arm:
![]()
Vlambehandeling:![]()



