60x100mm Industriële Zeefdruk Machine
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Dongguan China |
| Merknaam: | SENNY |
| Certificering: | CE SGS |
| Modelnummer: | SR1522 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | multiplex pakket |
| Levertijd: | een maand |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 10 STKS/JAAR |
|
Gedetailleerde informatie |
Productomschrijving
1. SR1522 2-kleuren automatische zeefdruk machine voor plastic penhouders en naaldkokers, met automatische invoerfunctie, elektrostatische stofverwijderingsfunctie, vlambehandelingsfunctie, 2-kleuren printen met dubbele printkop, het frame zweeft van het net, UV-uithardingsfunctie.
2. Met aanraakpaneel is het gemakkelijk om de dialoog tussen mens en machine te realiseren, en het heeft ook een compleet waarschuwingssysteem
3. Geschikt voor plastic, glas, metalen materialen
Technische specificatie:
| Model | SR1522 |
| Productdiameter | Φ10 - Φ30mm |
| Producthoogte | 20 - 120mm |
| Max. printoppervlak | L60XW100mm |
| Max. zeefraamgrootte | L400XW300mm |
| Max. printsnelheid | Tot 3000 stuks/uur |
![]()
![]()
![]()




