12 Kleur 5000 stuks/uur Tube Screen Printing Machine 250x200mm Voor container
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Dongguan China |
| Merknaam: | SENNY |
| Certificering: | CE SGS |
| Modelnummer: | SL1266-R |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 ST |
|---|---|
| Prijs: | negotiable |
| Verpakking Details: | multiplex pakket |
| Levertijd: | een maand |
| Betalingscondities: | T/t of l/c |
| Levering vermogen: | 10 stks /maand |
|
Gedetailleerde informatie |
Productomschrijving
1-12 Kleuren Buis Zeefdruk Machine Voor Plastic Of Glazen Buis Containers Hoge Snelheid Zeefdrukker
Deze machine is speciaal ontworpen voor het bedrukken van buizen, de klant kan kiezen hoeveel kleuren ze willen, van 1 tot 12. De SL1266-R kan ook worden geconfigureerd met een hot-stamping systeem, etiketteersysteem, plasmasysteem of UV-LED systeem.
Productkenmerken:
* Lineaire unit structuur combinatie: optie om tot een totaal van acht in-line kleuren toe te voegen.
* De machine wordt bediend door PLC en touch panel, wat eenvoudig te bedienen is met een uitstekend waarschuwingssysteem.
* Invoeronderdelen omvatten: invoerband en machinehand voor zijselectie.
* De hoofdeenheid van de machine zijselectie aangedreven door servomotor, rotatie voor stofverwijdering van ronde container en vlambehandeling.
* Vlambehandeling voor ronde, elliptische en rechthoekige containers
* Apparaat voor voorpositionering
* Tweede keer positionering voor afdrukken.
* Elektronische lift voor rakel.
* UV-uitharding door roterende ronde container aangedreven door stappenmotor.
* Elektronisch UV-systeem: apparaat voor het vrij aanpassen van licht (LED UV-uithardingssysteem kan als vervanging dienen)
* Elliptische en vierkante container zijselectie voor hulp machine sectie
* Uitvoeronderdelen: Machinehand voor het rechtop zetten van de container en band
* Voldoet aan CE-norm.
Technische Specificatie:
| Diameter ronde fles | Dia.20mm tot Dia.100mm |
| Fleshoogte | 50mm tot 280mm |
| Max. afdrukgebied | L250mmxB200mm |
| Max. afdruksnelheid | Tot 5000 stuks/uur |
Voorbeeld foto:![]()



